Review: NOX Twilight - Crush | Emerald Sparkled

Thursday, August 19, 2010

Review: NOX Twilight - Crush

My NOX Twilight review is coming to an end with the last polish I've got, namely Crush.


Crush is a bright, hot, neon pink. It's not retina-searingly bright, but it's very eye catching. I looked at Wikipedia's Pink category for Shocking Pink (Also called Neon Pink), but this color is more like a Bright Pink to my eye. Very daring shade, and perfect for summer. I wish I had China Glaze Pool Party to compare, but it's still on its way =) But I'm sure this one is more blue toned. This polish is creamy and opaque in two coats, which is rare for a neon. No need to layer this over a white, which is definitely a huge plus. It applied very well like the rest of the NOX Twilight polishes, and dried to a satin finish, which is because of the neon pigment it contains. A topcoat is recommended to make it glossy.I don't have much to say about this color. It's your perfect neon pink with a great consistency and opacity. A comparison shot may be added when I receive China Glaze Pool Party.
Finally, here is how it looks under the blue LED:


Nice, huh? Sadly, the blue is too dominant on the pictures, I should find a way to make the neon glow more.
That was the first half of the 12 piece NOX Twilight collection. Now the reviews are coming to a close, I really hope you enjoyed them =) I'd be glad if I was any help to any of you!

NOX Twilight polishes retail for $6.99, and can be found on www.twilightbeauty.com.

*These products were sent to me by the manifacturer, www.twilightbeauty.com.

NOX Twilight oje tanıtımım Crush ile sona eriyor.
Crush, çok parlak pembe, neon bir oje. Bazı neonlar gibi gözü kamaştıracak kadar parlak değil ama yine de oldukça dikkat çekici. Yaz için çok uygun bu neonlar, kendinizi havuz kenarında bu renklerle düşünsenize =) Cesaret gerektirse de neonlar tırnakta harika duruyor bence. (Bu rengi isteyenler Pastel'in neon serisine bir göz atsın, oradaki pembe buna çok benziyor.) Eğer elimde Pastel'in neon pembesi ya da China Glaze Pool Party olsaydı kıyaslayacaktım, ama ne yazık ki henüz ikisini de alamadım.
Bu oje krem bir yapıya sahip ve iki katta opak oluyor, ki neonlar genellikle daha fazla kat gerektirir. Bu rengin altına beyaz sürmeye de gerek yok, bu da insanı zahmetten kurtarıyor. Diğer NOX Twilight ojeleri gibi çok rahat sürüldü ve mat kurudu. Ama neon ojeler genellikle mat kuruduğu için bu normal. Üzerine güzel bir cila sürerseniz parlak bir görüntü elde edebilirsiniz.
Bunun dışında diyecek fazla bir şeyim yok. Harika bir neon pembe oje, yoğunluğu, opaklığı gayet iyi. Son olarak mavi LED altında çekilmiş resimde neon özelliğini daha iyi görebilirsiniz.
Böylece NOX Twilight oje tanıtımının sonuna gelmiş bulunuyorum. Umarım tanıtımlarımdan zevk almışsınızdır. Herhangi bir yardımım dokunduysa ne mutlu bana =)
NOX Twilight ojelerini www.twilightbeauty.com'da $6.99 fiyata bulabilirsiniz.
*Ürünler, www.twilightbeauty.com tarafından denemem için gönderilmiştir.

13 comments:

 1. Gerçekten her renk sana çok yakışıyor, çok tatlı bi pembe ama bence tipik bi pembe =))
  Senden kısa zamanda konadlar bekliyoruuum :)

  ReplyDelete
 2. @Emy sagol canim benim =) valla cok konadsiz bir donem oldu di mi bu =/

  ReplyDelete
 3. Thanks so much for reviewing all of these polishes! Now I want to get some of them :)
  I love all of the ones I've seen so far, but the one I love the most is Citrus :)

  ReplyDelete
 4. güzel, ama ben böle renklere hep çekiniyorum.. citrus'u kullanırdım ama bunlar esmer tende çok fena olacak gibi geliyor.. sana gitmiş o ayrı :)

  ReplyDelete
 5. Denizzzzzz harika bu sana her renk yakısıyor ya
  Nemo buna benzer bir renk var bende bende esmerim tereddüt etmiştim ama şimdi favorim

  ReplyDelete
 6. Thank you @Deanna and @Courtney =)
  @Nemo Latte esmer tende kotu duracagini zannetmiyorum canim. ayrica daha once neon kullanmistin bir manikurunde, bence bu tarz renkler sana gidiyor.
  @youknow sagol canim bence de guzel, iddiali bir renk =) surelim ki millet alissin degisik renk goren ayyy o surulur mu diyor. niye surulmesin suruluyor iste =)

  ReplyDelete
 7. Nassıl bir renktir bu ya. Valla niye sürülmesin ki, mis gibi renk. Şu topluma sürekli kırmızımsı renklerden bay gelmedi mi acaba. Hep pembe-kırmızı ojeler. Başka renk yok. Sarı sürünce, gri sürünce herkes ellerime bakıyor ya sokakta. Çok güzel bir renk ama ben sürsem sanki çingeneler gibi dururum gibi geliyor...
  Beyaz ele çok yakışır da, yaz şimdi bronzluk sezonumdayım ben hala :)

  ReplyDelete
 8. @ℓidya asil neonlar bronz tende muhtesem duruyor inan bana cok yakisir =) bence de mavi yesil suren nufusun artmasi lazim. ayrica ben hickimseyi sallamiyorum iki yildir ne kadar renk varsa suruyorum cok mutluyum =D

  ReplyDelete
 9. Ein richtiger Tussi-Nagellack!:o) Gefehlt mir!

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ShareThis